„Hurá do záhrady” AGRO CS

Hurá do záhrady 18.05.2014

Záhradný team a záhradný architekt Peter Jakabovič sa v krásnom slnečnom počasí vynasnažia dokončiť záhradku rodinného domu plného detí v obci Zálesie. Práce začínajú samozrejme úpravou terénu a odstránením buriny. Cieľom tejto realizácie je dotvoriť záhradu tak, aby harmonizovala s domom v stredomorskom štýle a ponúkla jej majiteľom svojou minimálnou údržbovosťou priestor na oddych a relax.

Dominantou budú teda okrasné trávy, stredomorské rastliny, ale aj letničky v zaujímavých vyvýšených záhonoch z tufového kameňa. Na ich výsadbu použijú FLORIA Substrát na okrasné rastliny - ktorý je obohatený o hydratačnú zložku AQUA Cell a ílovú zložku Bentonit a FLORIA Hydrogel - ktorý zaisťuje lepší kontakt koreňov rastlín s pôdou a zvyšuje zadržiavanie využiteľnej vody v pôde alebo substráte.

V Poradni s Jankou Bielikovou diváci získajú cenné rady o množení sukulentov, ako aj to, že použitím kryštalického hnojiva KRISTALON Zdravá paradajka a paprika - ktorý obsahuje dve zložky: hnojivo a vápnik, môžu vďaka zložke s vápnikom predísť černaniu paradajok a hnilobe koncov papriky.

Na záver je ako obyčajne pripravená súťažná otázka o hodnotný balíček výrobkov AGRO CS.

Ďalšie časti nájdete v samostatnej kategórii na tomto odkaze: Hurá do záhrady

 

V relácii boli použité nasledovné produkty AgroCS

 

Tento článok je zaradený pod Hurá do záhrady. Záložka pre trvalý odkaz.

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *