„Hurá do záhrady” AGRO CS

Hurá do záhrady 19.04.2015

Vo nedeľňajšej časti relácie HDZ sa tvorcovia pustili do náročného zadania. Ich úlohou bolo upraviť staršiu záhradu a dodať jej úplne nový vzhľad, čo sa im podľa nás určite podarilo ale posúdiť to môžete sami.

Pri realizácií sa tím Petra Jakaboviča musel popasovať aj s domácimi miláčikmi. Malý havkáči dávali zabrať hlavne trávniku na dvore, ale aj s tým sa tím Hurá do záhrady dokázal popasovať. Chýbajúce časti trávnika ošetrili prípravkom FLORIA Trávniková náplasť, ktorý je vynikajúci ako prvá pomoc pri podobných porušeniach trávnika, či už pričinením domácich miláčikov ale rovnako aj pri napadnutí trávnika plesňou snežnou. FLORIA Trávniková náplasť je sypký prípravok , ktorý obsahuje kokosový substrát, vybrané trávne osivo, trávnikové hnojivo a zložku AQUA Cell. Všetky zložky spoločne zaisťujú rýchlu regeneráciu trávnika.

Samozrejme trávnik nebol jediný, čomu sa tvorcovia relácie venovali. Do polozatieneného záhona vysadili trvalky, pri ktorých výsadbe použili PRIMAFLORA Záhradnícky substrát.

V poradni sa Janka Bieliková venovala výsadbe georgíny. Aby rastlinka lepšie zvládla obdobie po výsadbe a ľahšie prekonala prípadné suchšie obdobie bez zálievky Janka použila pri výsadbe FLORIA Hydrogel, ktorý zvyšuje zadržiavanie vody a živýn v pôde a tým prispieva k lepšiemu využitiu cenných živín.

Celkový výsledok práce je úžasný a veríme, že aj Vám sa nový dizajn záhrady páči a spolu s nami sa neviete dočkať, čo nám tvorcovia pripravia v ďalšom diely.

Ďalšie časti nájdete v samostatnej kategórii na tomto odkaze: Hurá do záhrady

 

V relácii boli použité nasledovné produkty AgroCS

Tento článok je zaradený pod Hurá do záhrady. Záložka pre trvalý odkaz.

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *