„Hurá do záhrady” AGRO CS

Hurá do záhrady 26.04.2015

Poslednú aprílovú nedeľu mohli díváci sledovať ďalšiu časť obľúbenej relácie Hurá do záhrady. Realizačný team moderátora Petra Jakaboviča dostal za úlohu zmeniť celkovú tvár záhrady, resp. detského ihriska v škôlke.

V tejto časti ste mohli sledovať výsadbu kyslomilných rastlín pri ktorej tvorcovia využijú produkt FLORIA Substrát na kyslomilné rastliny. Moderátor Peter Jakabovič ďalej priblížil, ako je potrebné sa starať o kyslomilné rastliny a udržiavať vhodné pH v okolí týchto rastlín. Tiež priblížil zaujímavé informácie o rôznych rastlinách, ktoré je vhodné umiestniť na zatienené , prípadne polozatienené alebo slnečné miesta v našich záhradách. K samotnej výsadbe bol použitý FLORIA Okysľovač pôdy a kvapalné hnojivo na azalky a rododendróny 2 v 1, ako je už z názvu možné vydedukovať, nejedná sa len o okysľovač pôdy ale práve tento produkt nám okrem úpravy pH dodá do pôdy aj živiny v ľahko prijateľnej forme. Pre skrášlenie okolia stromov a kríkov sa tvorcovia relácie rozhodli využiť AGRO Mulčovacia kôra, ktorá dodala celej záhrade krásne farby. V poradni s Jankou Bielikovou sa diváci dozvedeli  viac o cibuľových a hľuznatých rastlinách a v druhej časti poradne Janka predviedla aplikáciu AGRO OM hnojivo na azalky a rododendróny.

Ak patríte medzi tých čo nestihli alebo si chcete znova pozrieť úžasnú prácu celého týmu Hurá do záhrady kliknite na video pod článkom.

Pre súťaživých máme dobrú správu. Aj tento týždeň môžete vyhrať balíček produktov od spoločnosti AGRO CS Slovakia, a.s. ak sa rozhodnete zapojiť do SMS súťaže a správne zodpoviete na otázku, ktorá zaznela v závere relácie Hurá do Záhrady.

Ďalšie časti nájdete v samostatnej kategórii na tomto odkaze: Hurá do záhrady

 

Tento článok je zaradený pod Hurá do záhrady. Záložka pre trvalý odkaz.

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *