„Hurá do záhrady” AGRO CS

Hurá do záhrady 29.06.2014

Záhradný tím a Peter Jakabovič budú chcieť zaujímavou realizáciou potešiť deti zo Špeciálnej základnej školy v Bratislave. Úloha to bude náročná, ale zároveň aj kreatívna. Do betónových hrantov pri vchode školy vysadia okrasné trávy, či trvalky, ako napríklad Nátržníky, o ktorých sa dozvieme viac v Herbári relácie a nevzhľadné betónové múry skrášli výtvarníčka veselými detskými motívmi.

Samozrejme ako vždy, aj teraz je dôležitá príprava pôdy pre výsadbu, kde použijú kvalitný a obľúbený AGRO Záhradnícky Substrát - s najúrodnejším druhom pôdy, teda aktívnym humusom a dávkou hnojiva Kristalon a pomocného prípravku Vitality Komplex na 6 týždňov.
Keďže ide o slnečné stanovište, betónové hranty a školu, kde starostlivosť o kvety nebude až taká pravidelná, použijú pri výsadbe FLORIA Hydrogel - vďaka ktorému sa zníži početnosť potrebnej zálievky, keďže zvyšuje zadržiavanie využiteľnej vody v pôde a zvyšuje pravdepodobnosť prežitia nových rastlín.
Celkový estetický dojem umocní oranžová a žltá farbená štiepka FLORIA Decorative Color Mulch - odkôrnené drevo ihličnanov zafarbené prírodnými farbami, ktoré sa vyznačuje dlhou životnosťou. Cesta do školy bude odteraz pre deti vďaka žiarivým farbám určite omnoho lákavejšia.

Janka Bieliková v tejto časti relácie poradí s letnou výsadbou niektorých druhov zeleniny a pestovaním zaujímavej rastliny Fakle.

K záveru relácie neodmysliteľne patrí súťažná otázka a výhra odspoločnosti AGRO CS Slovakia, a.s. - balíček komplexnej starostlivosti  o zeleninu.

Ďalšie časti nájdete v samostatnej kategórii na tomto odkaze: Hurá do záhrady

 

V relácii boli použité nasledovné produkty AgroCS

 

Tento článok je zaradený pod Hurá do záhrady. Záložka pre trvalý odkaz.

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *