„Aktuality” AGRO CS

Hurá do záhrady s Martinom Čurdom na výstave Flóra Bratislava 2013

Návštevníci 34. ročníka veľtrhu FLÓRA BRATISLAVA 2013 sa okrem estetického pôžitku z vystavených kvetín mohli tešiť aj z bohatého sprievodného programu, ktorý bol neodmysliteľnou súčasťou výstavy v priebehu štyroch dní jej trvania.

Flora 2013 - Hura do zahradySúťaž v aranžovaní a viazaní kvetín vystriedala aranžérska show zameraná na predvádzanie nových trendov viazania a aranžovania kvetín slovenskými a zahraničnými aranžérmi. Program bol každý deň obohatený o užitočné rady profesionálov v podobe odborných výkladov, o ktoré sa postarala naša spoločnosť AGRO CS Slovakia, a.s. Priestor okrem iných dostal aj Martin Čurda, expert na záhradníctvo z relácie HURÁ DO ZÁHRADY. Vďaka jeho odborným tipom si návštevníci mali možnosť osvojiť TAJOMSTVO ÚSPEŠNÉHO PESTOVANIA MUŠKÁTOV, ktoré tkvie v štyroch dôležitých krokoch.

1. KROK spočíva v použití špeciálneho AGRO substrátu s obsahom vysokej dávky aktívneho humusu, so štartovacou dávkou hnojiva KRISTALON a Vitality Komplexom. Spolu s vybranými druhmi rašeliny vytvára ideálne prostredie pre rast koreňov a následne podporuje rastlinu v celej fáze jej vývoja. Podstatou 2. KROKu je hnojenie kryštalickým, vo vode dokonale rozpustným hnojivom – KRISTALON, ktoré obsahuje všetky základné živiny ako je dusík, fosfor, draslík a mikroprvky. Vďaka výborným účinkom sa teší veľkej obľube medzi záhradkármi i profesionálnymi pestovateľmi. 3. KROK má základ v nezameniteľnej receptúre AGRO Vitality Komplexu, ktorý sa postará o obnovenie i podporu vitality rastlín. Prostredníctvom humínových kyselín a prírodných rastových enzýmov urýchľuje transport živín medzi pôdou a rastlinou. V poslednom 4. KROKu treba klásť dôraz na prevenciu pred škodcami. Prírodná receptúra AGRO NATURA Symfónia má základ v oleji z indického stromu Pongamia Pinnata. Prípravok účinkuje na vošky, molice, roztoče, strapky, puklice a v rannom štádiu aj na americkú múčnatku.

Podľa slov Martina Čurdu, tajomstvo úspechu pestovania spočíva v celkovom ošetrení rastlín od koreňov po listy, ktorého základom je aj dôsledné dodržiavanie jednotlivých krokov. Aplikácia účinných produktov AGRO CS Slovakia, a.s. vám zaručí premenu záhrady na úrodnú oázu, ktorá bude zdrojom vášho potešenia.

Tento článok je zaradený pod Aktuality, Hurá do záhrady. Záložka pre trvalý odkaz.

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *