„Hurá do záhrady” AGRO CS

Návraty 2 – HDZ 31.7.2016

Drahí priatelia, v ďalšej časti relácie Hurá do Záhrady ste mali možnosť sledovať diel venovaný návratom do záhrad, ktoré realizátori pretvárali pred rokom alebo dvoma. Tento krát sa realizátori vybrali „skontrolovať“ svoju prácu do troch záhrad.

Stav v akom našli jednotlivé záhrady bol skutočne úžasný. Samozrejme našli sa aj menšie chybičky ale tie boli spôsobené domácimi 4 nohými maznáčikmi. Na opravu kruhov v trávniku sa Peter Jakabovič rozhodol použiť FLORIA Trávniková náplasť 3 v 1 a takto jednoducho opraviť poškodený trávnik.

V poradí druhej záhrade ste mohli vidieť ako krásne vykvitli rastlinky vo vyvýšenom záhone, ale na to aby si majitelia mohli užívať krásu čo najdlhšie použil Peter KRISTALON Gold vo fľaši a jednoducho vytvoril účinný koncentrát v podobe kvapalného hnojiva, ktorý vďaka jeho zloženiu podporí kvitnutie a dodá rastlinám v záhone potrebné živiny.

V tretej záhrade bolo potrebné len doplniť AGRO Mulčovaciu kôru, ktorú zo záhona postupne vynášal psík majiteľov.

Ak ste náhodou nestihli poslednú časť relácie nevadí. Môžete si ju pozrieť na našej stránke. Pre viac informácií o použitých výrobkoch ale aj ďalších našich produktoch sa dozviete na našej stránke www.agrocs.sk v častiprodukty.

Ďalšie časti nájdete v samostatnej kategórii na tomto odkaze: Hurá do záhrady

 

Tento článok je zaradený pod Hurá do záhrady. Záložka pre trvalý odkaz.

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *