„Hurá do záhrady” AGRO CS

Oživenie miesta pre relax a úprava poškodeného trávnika – HDZ 15.5.2016

V nedeľnej časti relácie Hurá do záhrady sa záhradnícky tím Petra Jakaboviča a Petra Bigoša pustili s chuťou do práce. Zadanie nebolo vôbec jednoduché, ale pre záhradný tím nie je nič nemožné. Ako prvé bolo potrebné pokosiť trávnik. Následne sa pristúpilo k presádzaniu vŕb zo záhona a zaujímavé bolo presádzanie Ginka, ktoré v novovzniknutej záhrade upúta každého návštevníka.

V poradni nám Janka priblížila problematiku výsadby, údržby a celkovej starostlivosti o cibuľoviny a hľuzoviny. V ďalšej časti sa Janka venovala správnej starostlivosti o trávnik. Vďaka unikátnemu produktu FLORIA Travin trávnikové hnojivo 3 v 1 trávnik vyhnojila, zabránila rastu buriny a vďaka obsahu zeolitu v hnojive sa v trávniku neobjaví ani obávaný mach.

V ďalšej časti relácie nám Peter Jakabovič so svojim hosťom priblížil rôzne možnosti pri výstavbe krbov. Peter Bigoš sa v tom čase venoval montáži trelážovej konštrukcie. Záhradnícky tím postupne vysádzal okrasné kry na ktoré použil kvalitný substrát AGRO na okrasné dreviny s obsahom hnojiva Kristalon a Vitality Komplex pre lepšie naštartovanie a zakorenenie rastlín po výsadbe.

Ak ste náhodou nestihli poslednú časť relácie nevadí. Môžete si ju pozrieť na našej stránke. Pre viac informácií o použitých výrobkoch ale aj ďalších našich produktoch sa dozviete na našej stránke www.agrocs.sk v časti produkty.

Ďalšie časti nájdete v samostatnej kategórii na tomto odkaze: Hurá do záhrady

 

 

Tento článok je zaradený pod Hurá do záhrady. Záložka pre trvalý odkaz.

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *