„Hurá do záhrady” AGRO CS

Posedenie z gabiónov – HDZ 17.7.2016

Milí priatelia, v poradí 13. časti relácie Hurá do záhrady sa záhradný tím s moderátorom Petrom Jakabovičom pustili do premeny betónovej časti pred domom, pričom ukázali, ako jednoducho si môžeme vytvoriť miesto na relax a posedenie pomocou gabiónov.

Po vytvorení konštrukcie bolo ešte potrebné vysadiť rastliny aby sa tak vytvorilo krásne spojenie kameňa a zelene. Ako tomu bolo aj v predchádzajúcich prípadoch, aby sa novovysadeným rastlinkám darilo použil záhradný tím AGRO Záhradnícky substrát, ktorý vďaka obsahu hnojiva KRISTALONVITALITY KOMPLEX pre lepšie naštartovanie rastu a kvitnutia sú ideálnou voľbou pre pestovateľov. Keďže medzi vysadenými rastlinami boli aj okrasné kríky, bolo potrebné im dodať potrebné živiny, ktoré sú obsiahnuté v hnojive KRISTALON Okrasné dreviny s obsahom horčíka, ktorý bráni žltnutiu listov a ihličia. Na koniec už stačilo len dotvoriť a zladiť celkovú realizáciu pomocou obľúbenej GARDENBOOM Píniovej kôry.

V poradni s Jankou ste sa mohli dozvedieť viac informácií ako vypestovať bylinky, ktoré by boli zdravé, chutné a voňavé. Keď že aj bylinky potrebujú správny pomer živín , je vhodné im ich dodávať NATURA Kvapalným hnojivom bylinková záhradka, ktoré je na prírodnej báze a je vhodné aj pre ekologické poľnohospodárstvo.

Ak ste náhodou nestihli poslednú časť relácie nevadí. Môžete si ju pozrieť na našej stránke. Pre viac informácií o použitých výrobkoch ale aj ďalších našich produktoch sa dozviete na našej stránke www.agrocs.sk v časti produkty.

Ďalšie časti nájdete v samostatnej kategórii na tomto odkaze: Hurá do záhrady

 

Tento článok je zaradený pod Hurá do záhrady. Záložka pre trvalý odkaz.

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *