„Hurá do záhrady” AGRO CS

Úprava okolia terasy – HDZ 23.10.2016

V najnovšej časti relácie Hurá do záhrady dostal moderátor Peter Jakabovič náročné zadanie. V spolupráci s Petrom Bigošom a jeho záhradným tímom ste však mohli vidieť ako sa terasa rodinného domu mení na nepoznanie.

Okolie bazéna sa počas jediného dňa dokázalo zmeniť na nepoznanie a rovnako tak aj prostredie terasy dostalo úplne novú tvár. Okrem nového suchého múriku si Peter Jakabovič pripravil aj milé prekvapenie. Zo starého kamenného valca vytvoril vkusný doplnok do záhrady , ktorý poslúži majiteľom pri ich záhradných prácach. Okrem pokládky trávnika nechýbala ani výsadba. Pomocou AGRO Substrátu na okrasné dreviny vysadil záhradný tím nové rastliny , ktoré vyplnili prázdny priestor. Na koniec bolo potrebné ešte domulčovač voľný priestov AGRO Mulčovacou kôrou a finálny výsledok bol na svete.

V poradni s Jankou ste s amohli dozvedieť viac o izbových rastlinách, o tom ako sa o ne starať a ako správne hnojiť aby sme im dostali všetky potrebné látky a živiny a práve preto je dôležité použiť vhodné hnojivá akým je KRISTALON na izbové rastliny, či už v klasickej krabičkovej forme ale vo fľaši.

Ak ste náhodou nestihli poslednú časť relácie nevadí. Môžete si ju pozrieť na našej stránke. Pre viac informácií o použitých výrobkoch ale aj ďalších našich produktoch sa dozviete na našej stránke www.agrocs.sk v časti produkty.

Ďalšie časti nájdete v samostatnej kategórii na tomto odkaze: Hurá do záhrady

 

Tento článok je zaradený pod Hurá do záhrady. Záložka pre trvalý odkaz.

Jeden komentár pre Úprava okolia terasy – HDZ 23.10.2016

 1. Petrufovci hovorí:

  Dobrý deň tvorcovia relácie Hurá do záhrady,

  I

  keď je tuhá zima je čas zamyslieť sa čo treba urobiť na záhrade na budúci rok.
  Preto sa obraciame na Vás o pomoc o realizáciu úpravy na našom pozemku záhradným realizátorom. Týmto by som chcela u Vás zistiť či by to bolo s Vašou pomocou aktuálne . Podrobnejšie a opis pozemku by sme Vám poskytli po Vašom vyjadrení. Zatiaľ by som Vám uviedla:
  pozemok sa nachádza v obci Ľubeľa v okrese Liptovský Mikuláš. Išlo by o úpravu okolia nášho domčeka, v ktorý obývame v letnom období. Očakávame Vašu reakciu na našu požiadavku. Ďakujeme Petrufovci

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *